Одржано је још једно такмичење „Покажи шта знаш“.  Ученици су се представили нумерама који су сами осмислили и увежбали. Показало се и ове године да талентоване деце у нашој школи има довољно за један целовечерњи забавно-уметнички програм. Показало се, такође, да таленат није довољан, ако га не прати вредан рад и одрицање. То је доказала и овогодишња победница, Лана Тадић, ученица петог разреда, која је своју гимнастичку тачку искомбиновала са модерним балетом, глумом ик донела нам на сцену заокружени музичко-сценски перфоманс, са захтевном гимнастичком кореографијом. Она није једина која је привукла пажњу, јер је само на корак иза ње остало неколико тачака које су одисале креативношћу, емоцијама и добрим концептом. И даље афирмишемо посебности код наших ученика, оно у чему су бољи од других и оно што их чини срећнима. Наставићемо и даље да помажемо деци да пронађу себе и своје таленте, да им као школа омогућимо простор и време за самоисказивање, да учествујемо активно у њиховом духовно развоју.