На овогодишњој Недељи кодирања, која се сада већ традиционално организује у ОШ „Свети Сава“, ученици наше школе су учествовали у више од 20 активности и тиме се нашли у врху на европској лествици школа које подржавају кодирање логички начин размишљања. Велики број наставника и учитеља се одазвао и кроз часове су укључили кодирање, бинарне бројеве, микробит уређаје, рачунаре, дешифровање, а ученици су са задовољством одговорили на све изазове. Наставници који су учествовали су Сања Манић – француски језик, Ерол Ђурић – ликовна култура, Марија Калинић и Марија Митровић – учитељице, Оливера Илић и Јелка Вучинић – енглески језик, Славица Филиповић – биологија, Саша Миловановић – физичка култура, Даница Гаралејић – географија, Јелена Марковић – математика и Драгана Миливојевић – техника и технологија.
За изазов Цоде Wеек Данце Чалленге смо освојили награду која нам је стигла ове недеље директно из Берлина!