„Социјална инклузија кроз игру у образовању“ пројекат Еразмус+ који се у оквиру образовања одраслих спроводи у нашој школи, дошао је скоро до самог краја! У ту сврху а пројектом предвиђен, спроведен је такозвани „Multiplyer event“, догађај који служи да се представе резултати пројекта, али и да се колегама, сарадницима, партнерима, као и свим заинтересованима представи у кратким цртама читав ток пројекта. Основна школа „Свети Сава“ имала је велико задовољство и част да овај догађај уприличи дана 30. августа у просторијама школе, где су нам гости били између осталих директори основних и средњих школа са територије нашег округа, као и наше драге колеге основна школа „Небојша Јерковић“ из Буђановаца без чијег учешћа, помоћи и сарадње на пројекту не бисмо могли да добијемо жељене а преко потребне резултате за рад на истом. Уводном речју директор школе Маргарета Секуловић је поздравивши госте истакла битне тачке и дотакла се суштине пројекта, а затим су координатори пројекта Живојин Ивковић наставник историје и Душан Радовановић, наставник биологије, уз презенатцију окупљене провели кроз сам пројекат, кључне моменте истог и завршили излагање представљањем приручника који је у изради а који представља круну самог пројекта.