Наша школа већ увелико представља део Еразмус+ пројекта „СИГЕ“ где је фокус на стварању игара и креативних интерактивних садржаја који би полазницима образовања одраслих помогли у савладавању садржаја из предмета са којима имају потешкоће лакше, уклапање у модерне токове друштва, као и премошћавање и усвајање културолошких разлика како код нас тако и у иностранству. Делегација наше школе је била део састанка који се одржао у Шпанији, у месту Миранда де Ебро, где се поред евалуације досадашњег уратка разговарало о следећим корацима и финализацији пројекта. О свему овоме можете више прочитати на линку испод са официјелног сајта пројекта.

TPM3: 3nd transnational project meeting (live meeting)International Strategic Meeting (M3) (sigeerazmus.org)