У организацији Еколошког друштва „ Пријатељи Чачачлице“ 4.10.2018. год у оквиру дечије недеље одржане су Еко дечије игре. Наша школа се прикључила и изела је учешће у овим играма. Нашу школу представљали су ученици седмих разреда – дечаци и девојчице.

Девојчице : Марија Станојевић, Ивана Станојевић, Анђела Ђеловић, Кристина Мрдаљ, Катарина Мишић, Јулија Ристић

Дечаци: Граврило Стокић, Иван Михајловић, Милош Јоввановић, Дамјан Јовановић , Душан Милетић , Леонардо Јефтић, Михајло Љубић

Еко игре су подељене у пет дисциплина: ( гађање лоптица, надјачавање у штапу, ношење воде, ношење јајета, сакупљање воде)

Наша школа је заузела прва места у следећим дисциплинама:

1.место у нађачавању штапа у категорији дечака.

1.место у обарању лоптица заузеле су девојчице

1.место у највише сакупљеној воду у бурету,  категорија девојчица

2. место у ношење јајета у дрвеној кашици у категорији дечака.

2. место у највише сакупљеној води, категорија дечака.

Честитамо свим ученицима.

Организатори такмичења : Саша Миловановић наставник физичке културе, Даница Гаралејић наставник географије.